HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
En son konular
» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Cuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Çarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Salı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Ptsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Ptsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Ptsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» Okb süre ve korku
Salı 26 Tem. - 9:49 tarafından Simulakra

» trichomonas
Paz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
C.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Anlayamadığım konu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Anlayamadığım konu

Mesaj  Bezgin Bir Salı 21 Haz. - 14:26

Şimdi bizler burda hiv ile alakalı bazı belirtilerimizi paylaşıyoruz şu oldu şu çıktı falan diye biz bunları hissediyoruz ve fiziksel olarakta yaşıyoruz. Peki benim anlamadığım genelde hiv virüsü kapıp bu belirtileri yaşayamayanlar oldukça fazla ve genelde tesadüfi karşılaşanlar yani iş baş vurusu yaparken kan tahlillerinde çıkması yada birine kan bağışı yaparken ortaya çıkması yada nikah için kan verip olayı öğrenmeleri gibi gibi Peki bu insanlar hiç mi belirti göstermemişler ben ilişkimden 3.gün sonra belirtiler çıkmaya başladı franjit oldum dilim pamukçuk oldu lenf bezlerim ağrımaya başladı yoksa bizim bedenimiz mi çok zayıf hemen belirtiler baş gösterdi anlayamadım fikri olan var mı sevgili arkadaşlar

Bezgin
YENİ
YENİ

Geri: Anlayamadığım konu

Mesaj  biocan Bir Salı 21 Haz. - 21:43

Bezgin demiş ki:Şimdi bizler burda hiv ile alakalı bazı belirtilerimizi paylaşıyoruz şu oldu şu çıktı falan diye biz bunları hissediyoruz ve fiziksel olarakta yaşıyoruz. Peki benim anlamadığım genelde hiv virüsü kapıp bu belirtileri yaşayamayanlar oldukça fazla ve genelde tesadüfi karşılaşanlar yani iş baş vurusu yaparken kan tahlillerinde çıkması yada birine kan bağışı yaparken ortaya çıkması yada nikah için kan verip olayı öğrenmeleri gibi gibi Peki bu insanlar hiç mi belirti göstermemişler ben ilişkimden 3.gün sonra belirtiler çıkmaya başladı franjit oldum dilim pamukçuk oldu lenf bezlerim ağrımaya başladı yoksa bizim bedenimiz mi çok zayıf hemen belirtiler baş gösterdi anlayamadım fikri olan var mı sevgili arkadaşlar

Belirtilere değil test sonuçlarına bakmamızın sebebi bu. Çünkü hiv e özgü bir belirti yok.
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön