HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
En son konular
» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Cuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Çarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Salı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Ptsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Ptsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Ptsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» Okb süre ve korku
Salı 26 Tem. - 9:49 tarafından Simulakra

» trichomonas
Paz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
C.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

test süreci ve kafayı yemek

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

test süreci ve kafayı yemek

Mesaj  oguz33 Bir Ptsi 13 Haz. - 16:26

Merhaba arkadaşlar,

Bu konuyu daha önce düşünmemiştim aklıma geldi yazmak istedim. Ben şüpheli ilişkiden 2 ay sonra test yaptırdım.Sonuç şu şekilde;

HIV DUO - Ultra (HIV 5)

HIV1 p24 Antijen (Ag) negatif

HIV 1 lgG ve HIV1 Grup O negatif
HIV 2 lgG ve IgM (ab)

yazıyor. Kafama takılan şey şu herkes 3 hafta sonra olmalısın diyor. Ama ben 2 ay sonra yaptırdım. Geçmi yaptırmış oluyorum? En erken 3 hafta ama en geç yaptırılması gereken bir süre var mı?

Birde forumda okurken denk geliyorum herkes defalarca test yaptırmış. Ben sadece bir kez o da yazdığım gibi 2 ay sonra yaptırdım. Tekrar yaptırmama gerek var mı?

Hiv2 nin yanında bir şey yazmamasının sebebi nedir? Hiv 2 testi yapılmamışmıdır?

Yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok ama çok mutlu olurum gerçekten kafayı yemek üzereyim.

oguz33

merhaba

Mesaj  enesce Bir Ptsi 13 Haz. - 17:16

oguz33 demiş ki:Merhaba arkadaşlar,

Bu konuyu daha önce düşünmemiştim aklıma geldi yazmak istedim. Ben şüpheli ilişkiden 2 ay sonra test yaptırdım.Sonuç şu şekilde;

HIV DUO - Ultra (HIV 5)

HIV1 p24 Antijen (Ag)                negatif

HIV 1 lgG ve HIV1 Grup O            negatif
HIV 2 lgG ve IgM (ab)

yazıyor. Kafama takılan şey şu herkes 3 hafta sonra olmalısın diyor. Ama ben 2 ay sonra yaptırdım. Geçmi yaptırmış oluyorum? En erken 3 hafta ama en geç yaptırılması gereken bir süre var mı?

Birde forumda okurken denk geliyorum herkes defalarca test yaptırmış. Ben sadece bir kez o da yazdığım gibi 2 ay sonra yaptırdım. Tekrar yaptırmama gerek var mı?

Hiv2 nin yanında bir şey yazmamasının sebebi nedir? Hiv 2 testi yapılmamışmıdır?

Yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok ama çok mutlu olurum gerçekten kafayı yemek üzereyim.

Yaptırmış olduğun test yeterli tamda zamanında yaptirmissin 42 gün diyor dünya saglik örgütü kafana şakadan başka birşey takma bu saatten sonra.
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Geri: test süreci ve kafayı yemek

Mesaj  oguz33 Bir Salı 14 Haz. - 1:38

Yani 42.günden kasit supheli iliskiden 42 gun icerisinde mi test yaptirmak lazim diyor? Yoksa 42.gunden sonra yapilan daha mi nettir demek istiyor? Bazi forumlarda hiv duo nun 1 ay sonra yapilan testlerde guvenlirliginin azalttigini falan yazanlar vardi. İnsan okudukca suphe artiyor. Olmadi artik bir ay sonra eliza testi olayim diyorum.

oguz33

merhaba

Mesaj  enesce Bir Salı 14 Haz. - 16:52

oguz33 demiş ki:Yani 42.günden kasit supheli iliskiden 42 gun icerisinde mi  test yaptirmak lazim diyor? Yoksa 42.gunden sonra yapilan daha mi nettir demek istiyor? Bazi forumlarda hiv duo nun 1 ay sonra yapilan testlerde guvenlirliginin azalttigini falan yazanlar vardi. İnsan okudukca suphe artiyor. Olmadi artik bir ay sonra eliza testi olayim diyorum.

şüpheli ilişkiden sonra 42 gün geçiyor ve test yaptıroyordun negatifsin artık pozitif olamazsın olay bu.
enesce
DANIŞMAN
DANIŞMAN

Geri: test süreci ve kafayı yemek

Mesaj  Kafadansakat Bir Cuma 17 Haz. - 3:18

oguz33 demiş ki:Yani 42.günden kasit supheli iliskiden 42 gun icerisinde mi  test yaptirmak lazim diyor? Yoksa 42.gunden sonra yapilan daha mi nettir demek istiyor? Bazi forumlarda hiv duo nun 1 ay sonra yapilan testlerde guvenlirliginin azalttigini falan yazanlar vardi. İnsan okudukca suphe artiyor. Olmadi artik bir ay sonra eliza testi olayim diyorum.

daha şimdiden 42.nci günü sorduğuna göre sen bunu zaten kafaya takmissin boşuna uğraşma bırak arttık buradaki herkes denedi 17 48 107 6.ay 12.ay hepsi negatif geldi aslinda 17. gun kapatmak lazimdi konuyu.

Kafadansakat
TANIDIK
TANIDIK

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön