HIV&AIDS
Bu forum 1 Temmuz'dan itibaren faaliyetlerini Pozitifrehber.com adresi üzerinden sürdürecektir. Lütfen yeni üyeliklerinizi Pozitifrehber.com adresinden alınız.
En son konular
» HIV ve Enjektör ilişkisi....
Cuma 21 Tem. - 11:08 tarafından joyuex

» Tüm forumlar aktif edildi
Çarş. 19 Nis. - 0:49 tarafından gokyuzu

» Tavsiyesine ihtiyacım var.
Salı 30 Ağus. - 14:09 tarafından szr

» Uzun oldu ama fikirlerinizi bekliyorum
Ptsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Ptsi 1 Ağus. - 16:24 tarafından Darindost

Ptsi 1 Ağus. - 16:23 tarafından Darindost

» Okb süre ve korku
Salı 26 Tem. - 9:49 tarafından Simulakra

» trichomonas
Paz 3 Tem. - 15:30 tarafından enesce

» hiv duo ultra hakkında bir soru
C.tesi 2 Tem. - 20:30 tarafından tolga34

Giriş yap

Şifremi unuttum

YARARLI LINKLER
www.hpv.sitesi.ws www.stres112.com www.barsak.org
Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Ptsi 31 Tem. - 4:15 tarihinde online oldu.

Candida mi hiv mi başka birşey mi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Candida mi hiv mi başka birşey mi

Mesaj  Hiv06 Bir Paz 12 Haz. - 14:01

Mrb arkadaşlar öncellikle Allahtan herkesi bu durumundan kurtarmasını temenni ediyorum konuya girecegim.bende herkes gibi bir hata yaptım o güne kadar hiv ne aids ne bilmiyordum o anda penisde bir yanma hissettim ertesi gün bir tuhaf oldum havalardandir dedim 4.gün benim midem gogsum boğazlarım yanmaya başladı hemen acile gittim ve penisilin vurdular ve antibiyotik verdiler ertesi gün ağzım filan yara oldu hep bıçak kesiği gibi dudagimda kabuk atmasi oldu koltuk altı yanması bel yanması tam 70 gün çektim omuzlarım yanıyordu bildiginiz simdi ise aşırı kilo aldım karnım çok sis gören ne oldu sana diyo napacagimi şaşırdım özellikle bu koltuk altı yanması kasık yanması olan arkadaşları takip ediyorum hic birisinin hiv testi pozitif gelmiyo ama ne olduklarinida bulamıyorlar yaptirdigim testler ise
14.gün hiv duo ultra
25.gün hiv duo ultra
53.gün hiv duo ultra
90.gun hiv pcr
120 Gün antihiv
Bu arada kalan günlerde olduğum testleri saymıyorum hemogram biyokimya elizalarin sayılarını unuttum 81.gün im munoglobulunlere baktırdım bağışıklığın normal dedi bu yaşadıklarımın psikolojik olmadığını çok iyi biliyorum sadece bana ne bulaştığını bulmaya çalışıyorum özellikle koltukalti yanması ve kasık yanması şikayetleri olan arkadaşlarımız multipeks testte candida çıktı diyolar ancak candidanin cinsel temas yoluyla bulaştığına dair bir bilimsel belge yok cmv ebv hepatit frengi bunlarda negatif bir bilgisi olan yada hangi yolları izlemem gerekiyor yardımcı olurmusunuz

Hiv06
YENİ
YENİ

Geri: Candida mi hiv mi başka birşey mi

Mesaj  biocan Bir Paz 12 Haz. - 21:22

Hiv06 demiş ki:Mrb arkadaşlar öncellikle Allahtan herkesi bu durumundan kurtarmasını temenni ediyorum konuya girecegim.bende herkes gibi bir hata yaptım o güne kadar hiv ne aids ne bilmiyordum o anda penisde bir yanma hissettim ertesi gün bir tuhaf oldum havalardandir dedim 4.gün benim midem gogsum boğazlarım yanmaya başladı hemen acile gittim ve penisilin vurdular ve antibiyotik verdiler ertesi gün ağzım filan yara oldu hep bıçak kesiği gibi dudagimda kabuk atmasi oldu koltuk altı yanması bel yanması tam 70 gün çektim omuzlarım yanıyordu bildiginiz simdi ise aşırı kilo aldım karnım çok sis gören ne oldu sana diyo napacagimi şaşırdım özellikle bu koltuk altı yanması kasık yanması olan arkadaşları takip ediyorum hic birisinin hiv testi pozitif gelmiyo ama ne olduklarinida bulamıyorlar yaptirdigim testler ise
14.gün hiv duo ultra
25.gün hiv duo ultra
53.gün hiv duo ultra
90.gun hiv pcr
120 Gün antihiv
Bu arada kalan günlerde olduğum testleri saymıyorum hemogram biyokimya elizalarin sayılarını unuttum 81.gün im munoglobulunlere baktırdım bağışıklığın normal dedi bu yaşadıklarımın psikolojik olmadığını çok iyi biliyorum sadece bana ne bulaştığını bulmaya çalışıyorum özellikle koltukalti yanması ve kasık yanması şikayetleri olan arkadaşlarımız multipeks testte candida çıktı diyolar ancak candidanin cinsel temas yoluyla bulaştığına dair bir bilimsel belge yok cmv ebv hepatit frengi bunlarda negatif bir bilgisi olan yada hangi yolları izlemem gerekiyor yardımcı olurmusunuz

İlla bir şey mi bulaşması lazım? Belki de metabolik bir hastalığın var??? Sorunun hıv değil önce psikolojik desteK üniversite hastahanesi ve okb uzmanı olması önemli, daha sonra gastroloji dahiliye vs.veya nereye yönlendirirlerse orası.
biocan
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

http://Pozitifrehber.com

Mesaj  Hiv06 Bir Paz 12 Haz. - 21:28

Biocan beni yanlış anlama bunlar psikolojik değil nette tanıştığım 4 tane insanda benimle ayni sorunlar var koltukalti yanması bel yanları yanması ağızdan ateş gelmesi vs. Kimisi bunları candida mantarı yapıyor diyo kimisi candida cinsel temasla bulaşmaz diyor kimisi candida hivin belirtisidir diyor ne yapacagimi şaşırmış durumdayim sağlığım git gide kötüye gidiyor artik doktorlarin suratına psikolojik gözüyle bakmasından sıkıldım çünkü olmadığını biliyorum senin bilgin var candida cinsel temas ile bulaşır mi

Hiv06
YENİ
YENİ

Mesaj  Kafadansakat Bir Cuma 17 Haz. - 0:04

Hiv06 demiş ki:Mrb arkadaşlar öncellikle Allahtan herkesi bu durumundan kurtarmasını temenni ediyorum konuya girecegim.bende herkes gibi bir hata yaptım o güne kadar hiv ne aids ne bilmiyordum o anda penisde bir yanma hissettim ertesi gün bir tuhaf oldum havalardandir dedim 4.gün benim midem gogsum boğazlarım yanmaya başladı hemen acile gittim ve penisilin vurdular ve antibiyotik verdiler ertesi gün ağzım filan yara oldu hep bıçak kesiği gibi dudagimda kabuk atmasi oldu koltuk altı yanması bel yanması tam 70 gün çektim omuzlarım yanıyordu bildiginiz simdi ise aşırı kilo aldım karnım çok sis gören ne oldu sana diyo napacagimi şaşırdım özellikle bu koltuk altı yanması kasık yanması olan arkadaşları takip ediyorum hic birisinin hiv testi pozitif gelmiyo ama ne olduklarinida bulamıyorlar yaptirdigim testler ise
14.gün hiv duo ultra
25.gün hiv duo ultra
53.gün hiv duo ultra
90.gun hiv pcr
120 Gün antihiv

Kardeşim merhaba gonore veya klamidya testi yaptırdınmı hiç?

Kafadansakat
TANIDIK
TANIDIK

Mesaj  Sponsored content

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön